Vyhledávání

Kontakt

destičky-pieta
Riegrova 638
Roudnice nad Labem
41301

724871325

martin.tops@seznam.cz

Služby

Dodáme Vám destičku podle Vašeho zadání, destičky jsou vyrobeny z keramického mrazuvzdorného materiálu. Aktuální nabídka se může lišit od vyobrazených desek podle aktuální nabídky. Vždy se jedná o mrazuvzdorný materiál, texty jsou vyryté a pak vybarvené. Pokud si přejete fotografii, jedná se o tisk na tříleté fólii - samolepce v kvalitě běžné fotky. Záruka na desky je 2 roky, životnost keramiky je prakticky neomezená, vybarvení zpravidla odolává 5 let, pokud je deska vystavená přímé povětrnosti - leží. Pokud bude umístěna svisle, vydrží déle. 

Postup objednání:

Na e-mail, nebo poštou odešlete ojednávku, která bude obsahovat texty, které si přejete na destičku, v příloze bude fotografie, pokud si ji přejete.Nezapomeňte uvést typ desky, kterou si přejete. Následně Vás budeme kontaktovat, případné nejasnosti   v zadání si ujasníme. Zboží Vám odešleme na dobírku. Počítejte s dodacím termínem cca 1-2 měsíce.

NOVĚ: Pokud jste z daleka, nebo máte nedostatek času, zajistíme Vám pravidelnou údržbu Vašeho hrobečku. Kontaktujte nás.

 

 

 

Kontaktujte nás